Prosimy zachować potrzebną bliskość

  • 02.12.2021, 15:20
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Prosimy zachować potrzebną bliskość
Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na otwarcie wystawy realizacji multimedialnych Pauliny Gołoś pt. „Prosimy zachować potrzebną bliskość”. Wernisaż odbędzie się w piątek, 3 grudnia, o godzinie 18.00 w Galerii Pod Arkadami. Wstęp wolny.

Prosimy zachować potrzebną bliskość - to odpowiedź na wszechobecne ostatnio hasło „Prosimy zachować bezpieczny dystans”. Po wielu miesiącach zachwiania stabilności naszej rzeczywistości, izolowania się i dbania o zachowanie dystansu społecznego, czeka nas ogromna praca w ramach przywracania bliskości. Bliskości wielowymiarowej: z naturą, ze sztuką, z samym sobą, ale przede wszystkim z ludźmi, na wielu płaszczyznach relacji. Ta wystawa to prosta afirmacja bliskości.

Paulina Gołoś (ur. 1989) -absolwentka Mediów Rysunkowych, na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych na UMK w Toruniu. Dyplom "Droga do Domu" obroniony z wyróżnieniem w 2016 roku, otrzymał nagrodę Medal im. Janusza Boguckiego za najlepszy dyplom, wyróżnienie na Piotrkowskim Biennale Sztuki oraz wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na najlepszy dyplom w Polsce powstały na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Obecnie łączy działalność artystyczna z pasją edukacyjną, zawodowo związana z Katedrą Rysunku UMK oraz Młodzieżowym Domem Kultury w Toruniu. W swojej działalności artystycznej wykorzystuje różne media od rysunku po video instalacje. Podejmowane działania mają charakter kontekstualny – odnoszą się do miejsc, historii, relacji czy też osobistych doświadczeń. Inspiruję ją życie codzienne ludzi, sprawy bliskie, zwykłe, ważne.

Wystawa czynna będzie do 4 stycznia 2022 roku.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe