Nowy radiowóz w łomżyńskiej komendzie

  • 07.12.2021, 09:19
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Nowy radiowóz w łomżyńskiej komendzie
Łomżyńska Policja otrzymała nowy radiowóz. Toyota Corolla została zakupiona w ramach Programu modernizacji Policji na lata 2021 - 2024, natomiast współfinansowana ze środków jednostek samorządów terytorialnych.

Do Komendy Miejskiej Policji w Łomży trafił nowy radiowóz, Toyota Corolla. Zakup został zrealizowany w ramach Programu modernizacji Policji na lata 2021-2024, a współfinansowany ze środków jednostek samorządów terytorialnych. Oznacza to, że połowę środków potrzebnych do zakupu samochodu zapewniła Policja, a drugą połowę przekazały Starostwo Powiatowe w Łomży oraz Gminy Piątnica, Jedwabne, Przytuły, Śniadowo, Miastkowo i Wizna. Łączna wartość radiowozu to prawie 110 tysięcy złotych. 

Radiowóz służyć będzie funkcjonariuszom łomżyńskiej komendy na co dzień pracującym w podległych posterunkach policji, jednak dyżurny może wysłać pojazd w każdy inny rejon powiatu jeżeli będzie taka potrzeba. Samochód wyposażony jest w silnik hybrydowy o pojemności 1,7 litra i mocy 98 koni mechanicznych.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe