„Poza czasem” Koncert Sylwestrowy w Operze i Filharmonii Podlaskiej - [VIDEO]

  • 29.12.2021, 17:49 (aktualizacja 29.12.2021, 18:00)
  • Tylko dobre informacje
„Poza czasem” Koncert Sylwestrowy w Operze i Filharmonii Podlaskiej -… Michał Heller/Telewizja Narew
Opera i Filharmonia Podlaska (OiFP) zaprasza, by wspólnie rozpocząć Nowy Rok. Trwają przygotowania do inscenizowanego i barwnego koncertu sylwestrowego "Poza czasem". 31 grudnia o 20:30 na Dużej Scenie przy ul. Odeskiej zagra orkiestra pod batutą Mirosława Jacka Błaszczyka. Spotkaliśmy podczas próby artystów i reżysera koncertu.

Przed nami niesamowite arie operowe, operetkowe i piosenki musicalowe w wykonaniu operowych solistów. Tancerze wzniosą się nad ziemię, tworząc ewolucje powietrzne. Czar koncertów wiedeńskich połączy się z żywiołowością Broadway'u.

Wieczór sylwestrowy zbliża się wielkimi krokami, Warto tu być, a bilety na koncert sylwestrowy "Poza czasem" dostępne są jeszcze w kasie OiFP.

 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe