Musimy myśleć o przyszłych pokoleniach. To one będą musiały spłacać ten kredyt - Na Starym Rynku Piotr Serdyński [VIDEO]

  • 30.12.2021, 17:29 (aktualizacja 31.12.2021, 09:54)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Musimy myśleć o przyszłych pokoleniach. To one będą musiały spłacać ten…
Budżet miasta na 2022 rok nie został przyjęty. Tak zdecydowali radni, którzy podczas sesji nie podjęli uchwały budżetowej – najważniejszego dokumentu na podstawie, którego prowadzona jest gospodarka finansowa miasta. Za było 10, przeciw 12, a jedna osoba wstrzymała się od głosu. Wśród radnych, którzy wyrazili głos sprzeciwu był Piotr Serdyński z klubu Koalicji Obywatelskiej. O swojej decyzji, gorącym politycznie okresie w radzie miasta, łomżyńskich strukturach Platformy Obywatelskiej oraz przyszłości Łomży, a także polityce krajowej Piotr Serdyński rozmawia z Marleną Siok.

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rec
Rec 31.12.2021, 11:00
Rekomendacje :-) Każdy może, a nawet powinien mieć swoje zdanie, ale jeżeli ktoś jest zadeklarowanym politykiem, idze z narzuconym nurtem to takiego wyboru już nie ma. Jeżeli głosuje niezgodnie z przyjętym kierunkiem pozostaje mu podziękować.
Zabawa w politykę. Piaskownica. Miejcie chociaż odrobinę godności sami dla siebie i w stosunku do swoich wyborców. Jak się mówi A to i trzeba powiedzieć B.
Zapewne konsekwencji twardych nie będzie. Chwilowe kajanie i grożenie palcem.
Dziecinada.

Bieżąca sytuacja jest konsekwencją zagrywek personalnych. Nie ma nic wspolnego z zaistnialymi realiami, ktore faktycznie mają znaczący wpływ na sytuację finansową. Daleko się doszukiwać trzeźwego podejscia w chwili obecnej ponieważ brakowało go już od lat. Chorągiewki zawsze były są i będą.
Trzeba wiedzieć z kim ma się do czynienia.
Za jakiś czas się wyklaruje kto na co liczył i dostał, a może został mimo zapewnień pominięty.
Proponuję obserwować zmiany miejsca zatrudnienia, stanowisk pracy, nie wspominając o wynagrodzeniu.

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że za działania tzw. polityków różnego szczebla płacimy i ponosimy konsekwencje my wszyscy (mam na myśli podatników - fundatorów). Kreują nam naszą rzeczywistość, za nasze pieniądze. Kosztem uszczuplenia naszego poziomu życia.

Bezmyślne rozdawnicwo za nic, bez zasadności potęguje zmniejszenie siły nabywczej pieniądza. Dodatkowo nakładają się czynniki ekonomiczne.

Na każdej niwie jesteśmy przegrani.
Czym szybciej sięgniemy dna tym mniej będzie nas kosztowało tj. czasu, zdrowia, pieniędzy, żeby wrócić do normalności.
anonim
anonim 30.12.2021, 18:47
Piotruś powiedz prawdę dlaczego zagłosowałeś przeciw budżetowi i innym uchwałom ! To bardzo ciekawe !!!

Pozostałe