Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.216 - [VIDEO]

  • 31.12.2021, 11:15 (aktualizacja 31.12.2021, 11:19)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Mazowsze. Wiadomości z regionu - odc.216 - [VIDEO]
Podsumowanie tygodnia na Mazowszu.

Budżet Mazowsza na 2022 rok. Samorząd stawia na inwestycje i pomoc lokalnym samorządom

To będzie rekordowy budżet. Radni województwa mazowieckiego przyjęli plan finansowy na 2022 rok. Priorytetami mają być inwestycje i wsparcie lokalnych samorządów. Jak wynika z 

 

Bohaterowie dnia codziennego docenieni i nagrodzeni 

Można śmiało powiedzieć, że praca strażaków nigdy się nie kończy, ponieważ swoją służbę pełnią praktycznie 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Bez względu na czas i miejsce zawsze są gotowi udzielić pomocy. Taka postawa jest naprawdę godna podziwu i zasługuje na uznanie. I takie właśnie popyłnęło do druha Dominika, Sebastiana, Pawła oraz druhny Oliwi. 

 

 

Most na rzece Toczna w Łosicach otwarty 

W tym roku zakończono trwającą kilkanaście miesięcy przebudowę drogi nr 698. Prace przebiegały w kilku etapach, a ostatnim, kluczowym był remont mostu na rzece Toczna w Łosicach, z którego od 22 grudnia można już korzystać. Remont dofinansowano kwotą blisko 30 mln zł z budżetu województwa mazowieckiego.

 

Specjalistyczny samochód ratownictwa technicznego dla strażaków ochotników z Mariańskiego Porzecza

Straż Pożarna w Mariańskim Porzeczu została utworzona w 1927 roku. Początkowo za wóz strażacki druhom służyły wozy konne okolicznych gospodarzy z czterokołową konną sikawką z osprzętem. W latach 90 straż otrzymała lekki wóz gaśniczy marki żuk. Obecnie posiada dwa wozy gaśnicze Jelcza i Mercedesa. Dzięki wsparciu samorządu Mazowsza trafił tu nowy lekki specjalny samochód ratownictwa technicznego z funkcją gaśniczą. 

 

Co Za Talent! 

Pełen niesamowitych występów wokalnych, tanecznych oraz akrobatycznych. A mowa o finale VII edycji konkursu Co Za Talent. Z resztą zobaczcie Państwo sami. 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe