Kolejny etap poszukiwań zaginionego Jakuba [VIDEO]

  • 05.01.2022, 12:51 (aktualizacja 07.01.2022, 10:48)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Kolejny etap poszukiwań zaginionego Jakuba [VIDEO]
Minął już ponad tydzień poszukiwań 17 letniego Jakuba Szerszniewa, który zaginął 29.12.2021. Pomimo ogromnego wysiłku Służb, rodziny i wolontariuszy, nadal nie udało się ustalić miejsca pobytu zaginionego. Widząc ogromny potencjał i skuteczność działań grup wolontariuszy, którzy dysponują swoim sprzętem, koordynatorzy kolejny raz zwracają się z prośbą o pomoc.

- Przed nami kolejny dzień i nowy obszar poszukiwań do sprawdzenia. Prosimy o wsparcie właścicieli aut terenowych 4x4, quadów, motocykli cross i enduro oraz patroli pieszych. Zapraszamy także pilotów UAV – mówi Marcin Grodzki, koordynator wolontariuszy.

Akcję poprowadzą doświadczeni koordynatorzy we współpracy z Policją i innymi służbami.

- Korzystając z okazji dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy do tej pory aktywnie angażowali się w pomoc w odnalezieniu Jakuba. Wasza pomoc jest bezcenna, dziękujemy za poświęcony czas i energię – dodaje Marcin Grodzki.

Akcja rozpoczyna się 6.01.2022 o godzinie 10.30

- Spotykamy się na stacji paliw ORLEN PHU Kurpiewski przy ul. Piłsudskiego, gdzie nastąpi krótka odprawa i omówienie szczegółów akcji – przekazuje koordynator wolontariuszy. - Prosimy wszystkich o udostępnianie tej informacji i jak najliczniejsze przybycie na miejsce zbiórki – dodaje.


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe