Kolejny dzień poszukiwań zaginionego Jakuba Szerszniewa z Kupisk Starych - [VIDEO]

  • 06.01.2022, 15:51 (aktualizacja 07.01.2022, 10:42)
  • Tylko dobre informacje
Kolejny dzień poszukiwań zaginionego Jakuba Szerszniewa z Kupisk Starych…
6 stycznia na apel Marcina Grodzkiego koordynatora wolontariuszy stawili się właścicieli aut terenowych 4x4, quadów, motocykli cross i enduro oraz patroli pieszych.

 

Minął ósmy dzień poszukiwań 17 letniego Jakuba Szerszniewa, który zaginął 29.12.2021. Pomimo ogromnego wysiłku Służb, rodziny, sąsiadów i wolontariuszy, nadal nie udało się ustalić miejsca pobytu zaginionego. Od środy, 29 grudnia, policjanci nieustannie prowadzą czynności mające na celu odnalezienie zaginionego oraz organizują akcje poszukiwawcze z udziałem strażaków, żołnierzy oraz psów tropiących. Do poszukiwań zaangażowane zostały jednostki dysponujące specjalistycznym sprzętem takim jak drony, wozy terenowe, quady czy łodzie ratunkowe. Do działań włączali się także wolontariusze, którym los nastolatka nie jest obojętny. 6 stycznia na apel Marcina Grodzkiego koordynatora wolontariuszy stawili się właścicieli aut terenowych 4x4, quadów, motocykli cross i enduro oraz patroli pieszych.

 

To już 9 dzień poszukiwań jednak ja mówią wolontariusze nadzieja umiera ostatnia. Przypomnijmy Jakub Szerszniew, siedemnastoletni mieszkaniec Kupisk Starych w gminie Łomża. To szczupły chłopak, ma włosy krótkie, ciemno brązowe i uszy lekko odstające.

W dniu zaginięcia ubrany był w: czarną kurtkę z pasem koloru szarego w okolicach klatki piersiowej. Ciemne spodnie. Czarne buty z białą podeszwą. Może mieć na sobie czarną czapkę zimową zakładaną na uszy. Posiada przy sobie telefon komórkowy oraz słuchawki. Na szyi ma srebrny łańcuszek z krzyżykiem.

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą wiedzieć, gdzie jest poszukiwany, lub udzielić jakiejkolwiek informacji na jego temat. Wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 112.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe