Ferie zimowe już coraz bliżej MOSiR Łomża zaprasza

  • 10.01.2022, 15:01
  • Tylko dobre informacje
Ferie zimowe już coraz bliżej MOSiR Łomża zaprasza
W okresie ferii Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zachęca dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat do aktywnego spędzenia czasu z rówieśnikami. Podczas zimowego wypoczynku tradycyjnie zapewniona będzie moc atrakcji i dobra zabawa! Zapisy na ferie ruszają we wtorek 11 stycznia!

Do wyboru są dwa terminy pięciodniowych turnusów: od 24 do 28 stycznia lub od 31 stycznia do 4 lutego.

"Ferie na Lodzie" przy ul. Katyńskiej 3 to propozycja dla amatorów łyżwiarstwa. W godzinach 10.40-11.30 (II wejście) zajęcia prowadzone będą przez animatorów sportów zimowych. Obejmować one będą gry i zabawy na lodzie oraz naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach. Koszt turnusu wynosi 100 zł.

W czasie "Ferii na Wodzie" w godzinach 10.00-12.00 lub 12.00-14.00 w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 odbywać się będą gry i zabawy w wodzie m.in.: wodne gry drużynowe, zjazdy rurą na czas czy wyławianie skarbów. Koszt turnusu wynosi 120 zł.

Oferta „Ferii Kreatywnych” to zajęcia plastyczne z animatorem MOSiR w Sali na I piętrze Parku Wodnego. Tutaj również można wybrać dogodne godziny: 9.00-10.00 lub 11.00-12.00. Koszt jednego turnusu to 40 zł.

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Wsparcia Rozwoju Sportu Turystyki i Rekreacji.

UWAGA: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc nie ma możliwości rezerwacji. Aby zapisać dziecko należy wypełnić deklarację oraz uiścić opłatę. Decyduje kolejność zgłoszeń. Deklaracje uczestnictwa dostępne są w kasach Parku Wodnego i Lodowiska.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe