Polski Ład - dyżury w urzędach skarbowych

  • 11.01.2022, 16:21 (aktualizacja 11.01.2022, 16:29)
  • Pol
Polski Ład - dyżury w urzędach skarbowych
W dni robocze, w godzinach od 8.00 do 19.00 pracownicy urzędów skarbowych będą udzielać informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie. Informację będzie można uzyskać w urzędzie osobiście lub kontaktując się telefonicznie.

Od 11 stycznia będzie można umówić się na wizytę w urzędzie skarbowym dotyczącą zmian podatkowych wprowadzonych Polskim Ładem, korzystając z usługi rezerwacji na stronie wizyta.podatki.gov.pl.

Dyżurujący urzędnicy będą udzielać informacji dotyczących jedynie przepisów związanych z Polskim Ładem.

- Pamiętajmy jednak, że podczas dyżurów urzędy nie będą prowadziły do godz. 19.00 obsługi wszystkich spraw. Dyżurujący urzędnicy będą udzielać informacji dotyczących jedynie przepisów związanych z Polskim Ładem informuje Radosław Hancewicz, rzecznik prasowy podlaskiej KAS.

Dodatkowo działa również infolinia Polskiego Ładem pod nr tel.: 22 765 64 64, a osoby zainteresowane zmianami mogą korzystać również z pomocy konsultantów Krajowej Informacji Skarbowej (KIS). Dzwoniąc na infolinię Krajowej Informacji Skarbowej pod nr 22 330 03 30 (z tel. komórkowych) lub 801 055 055 (z tel. stacjonarnych) należy wybrać numer 8.

Dane teleadresowe są dostępne na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku w zakładce Urzędy Skarbowe.

Pol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe