Casting do siódmej edycji konkursów: Miss & Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2022 czas start

  • 14.01.2022, 09:30 (aktualizacja 14.01.2022, 09:34)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Casting do siódmej edycji konkursów: Miss & Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej… Fot. Paweł Wądołowski
Rusza casting do siódmej edycji konkursu Miss & Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2022. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, ze względu na wspólne zdrowie i bezpieczeństwo casting odbędzie się online, a to oznacza, że jurorzy wybiorą tegoroczne laureatki wyłącznie na podstawie nadesłanych zgłoszeń, bez bezpośredniego spotkania z kandydatkami.

Wszystkie zainteresowane kandydatki - panny (14 - 26 lat), zapraszamy do przesyłania zgłoszeń castingowych.

Kompletne zgłoszenie, które będzie brane pod uwagę przy wyborze laureatek, to takie, które zawierać będzie następujące dane:

👉🏻 Imię i nazwisko

👉🏻 Datę urodzenia

👉🏻 Miejsce zamieszania

👉🏻 Numer telefonu kontaktowego

👉🏻 Wzrost

👉🏻 Nazwa konta na IG (ważne, aby konto było publiczne, inaczej nie uda nam się zaobserwować kandydatki)

👉🏻 Dwa wyraźne zdjęcia (twarzy oraz całej sylwetki).

Kompletne zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy konkursu: [email protected] lub 👉🏻 za pośrednictwem naszego konta na IG.

Casting online trwać będzie do 21 stycznia br. (piątek).

- Po tym terminie (oraz w międzyczasie) udzielimy wszystkich szczegółowych informacji o dalszych etapach konkursu oraz o tegorocznych zasadach realizacji wydarzenia – informuje Anna Kurządkowska-Kosińska organizatorka regionalnego plebiscytu piękności.

O tym, komu swoje korony przekażą Miss Ziemi Łomżyńskiej 2021 - Aleksandra Wasik oraz Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2021 - Aleksandra Żebrowska dowiemy się na wiosnę. Konkurs po raz siódmy odbędzie się pod licencją najbardziej prestiżowego narodowego konkursu - Miss Polski, a jego laureatki otrzymają przepustki do udziału w konkursie ogólnopolskim.


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe