Zmiany w zakresie podatkowym w ramach "Polskiego Ładu" spotkanie informacyjne w Łomży

  • 17.01.2022, 14:28 (aktualizacja 17.01.2022, 17:16)
  • Tylko dobre informacje
Zmiany w zakresie podatkowym w ramach "Polskiego Ładu" spotkanie informacyjne…
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łomży zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące zmian w zakresie podatkowym w ramach „Polskiego Ładu”. Wydarzenie odbędzie się w sali konferencyjnej Parku Przemysłowego Łomża w piątek 21 stycznia 2022 o godz. 10:00 w reżimie sanitarnym.

Program spotkania:
- ulga dla klasy średniej
- zastosowanie oświadczenia PIT-2
- ulga dla pracujących seniorów
- ulga dla rodziców 4+
- rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 7.01.2022r. w sprawie przedłużenia poboru i przekazania zaliczek na podatek PIT (Dz.U. poz 28)

Jak informuje Urząd Skarbowy w Łomży,  istnieje możliwość przesłania pytań, na które pracownicy Urzędu udzielą odpowiedzi podczas spotkania. W tym celu Urząd prosi o przesłanie pytań za pomocą formularza znajdującego się na stronie Parku Przemysłowego Łomża do dnia 18.01.2022 do godz. 15:00

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia prosimy kierować za pomocą formularza znajdującego się pod linkiem: http://parklomza.pl/?p=3991

W wydarzeniu będą uczestniczyć osoby, które zostały zgłoszone i otrzymały potwierdzenie. Mile widziane posiadanie certyfikatu szczepień przeciwko Covid-19.
Organizatorzy spotkania: Naczelnik Urzędu Skarbowego i Park Przemysłowy Łomża Sp. z o.o.


 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe