Praca czeka w Czerwonym Borze

  • 19.01.2022, 15:42 (aktualizacja 19.01.2022, 15:46)
  • Tylko dobre informacje
Praca czeka w Czerwonym Borze
Zostań funkcjonariuszem Służby Więziennej. Zakład Karny w Czerwonym Borze ogłosił właśnie nabór na 23 etaty w tej formacji mundurowej. Zgłoszenia można nadsyłać do 4 lutego br.

 

Służba Więzienna to pewność zatrudnienia i stabilność zawodowa w szeregach sprawdzonej formacji mundurowej. Dyrektor Okręgowego Inspektoratu Służby Więzienne w Olsztynie ogłosił właśnie nabór na 23 etaty w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze. Obecnie poszukiwani są strażnicy Działu Ochrony- 21 etatów, młodszy psycholog Działu Penitencjarnego- 1 etat oraz młodszy instruktor/ młodszy inspektor Działu Finansowego- 1 etat. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Zakładu Karnego w Czerwonym Borze pod adresem:

sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-czerwony-bor-nabor-na-stanowiska-straznik-dzialu-ochrony-mlodszy-psycholog-dzialu-penitencjarnego-mlodszy-instruktormlodszy-inspektor-dzialu-finansowego.

Termin składania ofert upływa 4 lutego 2022r

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe