Dzień Babci i Dziadka w OiFP

  • 20.01.2022, 10:47
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Dzień Babci i Dziadka w OiFP
Koncert piosenek Anny German, spotkanie ze stylistką Elwirą Horosz i słodki poczęstunek – w piątek, 21 stycznia, w Operze i Filharmonii Podlaskiej (OiFP) odbędzie się specjalne spotkanie z podlaskimi seniorami. Na uroczystość zaprosił ich marszałek Artur Kosicki, a okazją do świętowania jest oczywiście Dzień Babci i Dziadka.

– To taki dzień, w którym w sposób szczególny dziękujemy naszym seniorom: babciom i dziadkom za ich bezwarunkową miłość i poświęcenie. Za to, że zawsze chętnie służą pomocą i radą – podkreśla marszałek. – Z podziwem też obserwuję, jak coraz bardziej angażują się w sprawy społeczne, jak poruszają się w świecie zdominowanym przez cyfryzację i technologię, a jednocześnie nie zatracają tego szczególnego „babcinego” ciepła, którego każde dziecko – i małe, i duże –potrzebuje. Wszystkim podlaskim babciom i dziadkom, nie tylko tym, którzy wezmą udział w koncercie, serdecznie dziękuję i składam gorące życzenia zdrowia, spokoju i pogody ducha - dodaje. 

Zaproszeni do OiFP seniorzy wysłuchają utworów jednej z najznakomitszych polskich piosenkarek Anny German w wykonaniu podlaskich artystów. Porad dotyczących stylizacji i mody udzieli białostocka projektantka Elwira Horosz. Całość poprowadzi znany aktor kabaretowy, satyryk i konferansjer Krzysztof Szubzda.

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe