Dziki Zachód, czyli spotkanie z kulturą Ameryki

  • 23.01.2022, 18:24
Dziki Zachód, czyli spotkanie z kulturą Ameryki
W te ferie zimowe, na przekór panującej porze roku, Miejski Dom Kultury-Dom Środowisk Twórczych zaprasza na gorący Dziki Zachód. Pod okiem instruktorów muzyki, plastyki, grafiki i teatru uczestnicy warsztatów będą przenosić się do świata country, Indian i poszukiwaczy złota. Poznają różne oblicza Ameryki, jej kulturę i tradycje. Nie będzie czasu na nudę!

O zajęciach:

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku

I tydzień - godz. 10:00 – 13:00
W pierwszym tygodniu składają się z warsztatów artystycznych (teatralnych, plastycznych, muzycznych, grafiki cyfrowej, tanecznych, ceramicznych). 

II tydzień - godz. 10:00 – 14:00
W drugim tygodniu warsztaty artystyczne (teatralne, plastyczne, graficzne taneczne, fotografii cyfrowej) połączone będą z uczestnictwem w pokazach filmowych.

Uczestnikami zajęć mogą być dzieci i młodzież w wieku 6 - 13 lat. Rekrutacja odbywa się oddzielnie na każdy tydzień. Utworzone zostaną dwie, maksymalnie 15- osobowe grupy zajęciowe:

1.   GRUPA SCENICZNA (w programie warsztaty: muzyczne, teatralne, taneczne)
2. GRUPA PLASTYCZNA (w programie warsztaty: plastyczne, instalacje, grafika, projektowanie graficzne, fotografia cyfrowa)

Na każdy tydzień zapisy prowadzone są oddzielnie.

Warunki Uczestnictwa: 

- zajęcia są bezpłatne
- opiekun wypełnia kartę uczestnictwa
- uczestnicy przynoszą buty na zmianę i strój do ćwiczeń
- uczestnicy przynoszą ze sobą prowiant

Zapisy:

Miejski Dom Kultury-Dom Środowisk Twórczych zaprasza do zapisów telefonicznych – 86 216 32 26 lub osobiście w MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3. Liczba miejsc ograniczona. 

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe