Gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zostań dziennikarzem w Telewizji Narew

  • 10.02.2022, 10:54 (aktualizacja 10.02.2022, 10:55)
  • Tylko dobre informacje i WOŚP
Gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zostań dziennikarzem…
Zawsze fascynował Cię świat mediów? Niejednokrotnie zastanawiałeś się jak sprawdziłbyś się w ogniu pytań zadawanym na przykład politykom? A może piszesz “do szuflady” i nigdy nie miałeś okazji do publikacji swoich tekstów? A może po prostu masz ochotę napić się dobrej kawy w miłym towarzystwie.

Jeśli tak, świetnie się składa. W 30. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytuj dzień w Telewizji Narew i zostań prawdziwym dziennikarzem. Poprowadź program publicystyczny ,,Na Starym Rynku”, zostań redaktorem naczelnym ,,Tygodnika Narew” lub chwyć za mikrofon i rusz w miasto z kamerą. Bądź współtwórcą ,,Tylko Dobrych Informacji”. 

Obiecujemy, że będzie to wyjątkowy i niezapomniany czas. To Ty zdecydujesz jak ma wyglądać ten dzień.

Gorąco zachęcamy do licytacji: https://allegro.pl/oferta/11745099852.

Tylko dobre informacje i WOŚP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe