Kronika Województwa Podlaskiego #708 - [VIDEO]

  • 02.02.2022, 14:13 (aktualizacja 02.02.2022, 15:54)
  • Tylko dobre informacje z województwa
Kronika Województwa Podlaskiego #708 - [VIDEO]
Miniony tydzień w województwie podlaskim.

Droga w Klimaszewnicy już po remoncie

Blisko półtorakilometrowy fragment drogi wojewódzkiej nr 668 we wsi Klimaszewnica został oficjalnie oddany do użytku. Wyremontowany odcinek trasy zrealizowany został z budżetu województwa podlaskiego.

Prawie 3 mln zł na wsparcie seniorów i pomoc rodzinom w trudnej sytuacji

Białostockie rodziny w trudnej sytuacji zyskają wsparcie terapeutyczne, a wasilkowscy seniorzy wykwalifikowaną opiekę. Marszałek Artur Kosicki i członek zarządu Marek Malinowski podpisali umowy na dofinansowanie z funduszy unijnych tych dwóch projektów.

Bal charytatywny w Małym Płocku

W kalendarz ważnych wydarzeń w gminie Mały Płock już po raz drugi wpisał się karnawałowy bal charytatywny organizowany przez społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Małym Płocku.

Tylko dobre informacje z województwa

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe