"Walentynki" w Hali Kultury. Zarezerwuj miejsce i pomóż Filipkowi [VIDEO]

  • 10.02.2022, 17:42 (aktualizacja 10.02.2022, 17:43)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
"Walentynki" w Hali Kultury. Zarezerwuj miejsce i pomóż Filipkowi [VIDEO]…
Czy masz już pomysł na walentynkowy wieczór? 14 lutego Miasto Łomża organizuje w Hali Kultury dwie projekcje filmowe pt. "Kino z sercem". Seanse są wyjątkowe – to kino charytatywne na rzecz Filipka Nowackiego z Łomży chorego na SMA 2. Przepustką do wejścia będą bilety-cegiełki. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie kilkunastomiesięcznego chłopca.

Pierwszy seans w ramach "Kina z sercem" rozpocznie się o godz. 17:00. Film animowany "Uprowadzona księżniczka" to propozycja skierowana do najmłodszych. Opowiada o zakochanej parze – księżniczce i skromnym wędrowcu. Ich szczęście nie trwa długo, ponieważ zły czarnoksiężnik porywa dziewczynkę wierząc, że pomoże ona w zdobyciu nieśmiertelności. Remik wraz z kompanią zwierząt wyrusza w długą i niebezpieczną drogę na pomoc ukochanej.

"Czas na miłość" to komedia romantyczna dla widzów starszych. Jego projekcja rozpocznie się o godz. 19:30. Film opowiada o poszukiwaniu miłości – życie miłosne głównego bohatera Tima to pasmo nieustających porażek. Wszystko zmienia się, kiedy odkrywa możliwość podróżowania w czasie. Wykorzystuje ten dar, aby zdobyć serce pięknej Mary.

Na "Kino z sercem" obowiązują rezerwacje miejsc pod nr telefonu: 86 215 68 87. Cena za bilet dla dziecka: 10 zł, dla dorosłego: 20 zł. Opłaty za bilety-cegiełki będą zbierane do puszki, bezpośrednio przed każdym z seansów.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe