Pierwsze spotkanie Finalistek Miss Ziemi Łomżyńskiej 2022 [FOTO]

  • 22.02.2022, 11:26
Pierwsze spotkanie Finalistek Miss Ziemi Łomżyńskiej 2022 [FOTO] Paweł Wądołowski / Marcin Kossakowski
W Hali Kultury w Łomży odbyło się pierwsze spotkanie oraz pierwsza próba choreograficzna Finalistek Miss i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2022. Choreografię kandydatek przygotuje, pracująca z konkursem od siedmiu lat, Marzanna Rutkowska. Projekt koordynować będą: związana z konkursem od lat - Karolina Rafałowska (2 Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2017, pierwsza Półfinalistka Miss Polski pochodząca z naszego regionu) oraz współpracująca przy projekcie od ubiegłego roku - Klaudia Piaścik (3 Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2020, Półfinalistka Miss Polski 2020). W zmaganiach Finalistek towarzyszyć będą także fotografowie: Marcin Kossakowski oraz Paweł Wądołowski, którzy także z konkursem związani są od lat. Gospodarzem wydarzenia oraz Platynowym Partnerem jest Prezydent miasta Łomża - Pan Mariusz Chrzanowski. Złotym Partnerem konkursu od trzech lat niezmiennie jest Województwo Podlaskie (Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego).

- Na razie poznajemy dziewczyny, a one poznają konkursowy świat oraz zadania jakie dla nich przygotowaliśmy w tym roku. Jedno jest pewne, grupa jest bardzo fajna, chętna do pracy, nastawiona na dobrą zabawę I co najważniejsze - pełna serdeczności. Zapowiada się ciekawy okres przygotowań do Gali finałowej – przyznaje Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka regionalnego plebiscytu piękności.

Gala finałowa zaplanowana jest na maj 2022. Przed Finalistkami dość intensywny okres przygotowań.

- Sesje zdjęciowe, nagrania materiałów wideo, wyjazd kandydatek pełnoletnich na zgrupowanie - to nowość w naszym konkursie! Szczegółami podzielimy się wkrótce. W planie mamy także warsztaty z wystąpień przed kamerą, spotkanie ze stylistką, trening motywacyjny oraz wiele, wiele innych warsztatów, dzięki którym nasze finalistki zostaną przygotowane wzorowo nie tylko do finału, ale także do dalszych etapów konkursu oraz zdobędą wiedzę dla siebie. Kolejne spotkanie Finalistek zaplanowane jest na nadchodzący weekend. Wszystkie kandydatki przedstawimy w pierwszej połowie marca – informuje Anna Kurządkowska – Kosińska. - Jednocześnie, korzystając z okazji już dziś dziękujemy wszystkim zaangażowanym w produkcję konkursu. Od siedmiu lat wspierają nas te same firmy oraz instytucje, umożliwiając mieszkankom naszego regionu reprezentację miasta w kolejnych etapach konkursu, nie tylko na arenie krajowej, ale także tej międzynarodowej – dodaje organizatorka regionalnego plebiscytu piękności.


 

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe