Przełom w sprawie Jakuba Szerszniewa. Policjanci poszukują kierowcy dostawczego auta [VIDEO]

  • 24.02.2022, 12:32 (aktualizacja 24.02.2022, 14:43)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Przełom w sprawie Jakuba Szerszniewa. Policjanci poszukują kierowcy dostawczego…
Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łomży poszukują kierowcy samochodu dostawczego. Pojazd ten został zarejestrowany na monitoringu w dniu zaginięcia Jakuba Szerszniewa 29 grudnia 2021 roku około godziny 14:30.

Od blisko dwóch miesięcy policjanci poszukują zaginionego 17-letniego mieszkańca Kupisk Starych. Jakub Szerszniew, mieszkaniec gminy Łomża ostatni raz widziany był w środę 29 grudnia 2021 roku w Jednaczewie. Jego wizerunek został zarejestrowany wtedy przez kamerę monitoringu. Na tym samym nagraniu został zarejestrowany też samochód dostawczy, koloru ciemnego.

Policjanci poszukują kierowcy tego samochodu, a osoby mogące pomóc ustalić jego tożsamość proszą o osobisty kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem 477171212, lub numerem alarmowym 112.


 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe