Andrzej Kalinowski pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie - [VIDEO]

  • 28.02.2022, 11:56 (aktualizacja 28.02.2022, 12:33)
  • Tylko dobre informacje
Andrzej Kalinowski pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Państwowej Straży…
W Białymstoku w Komendzie Głównej Państwowej Straży Pożarnej akt powołania na stanowisko pełniącego obowiązki komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie odebrał młodszy brygadier Andrzej Kalinowski.

 

 

Dotychczas młodszy brygadier Andrzej Kalinowski pełnił obowiązki dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.

Podczas oficjalnego przekazania obowiązków nowemu komendantowi obecny był senator Marek Komorowski, prezes zarządu oddziału powiatowego związku Ochotniczych straży pożarnych RP w Zambrowie

Deklarację o wsparciu i współpracy z nowym komendantem powiatowym straży w Zambrowie zadeklarował również Piotr Modzelewski radny sejmiku województwa podlaskiego.

Młodszy brygadier Andrzej Kalinowski jako dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży odpowiedzialny był m.in. za organizowanie i prowadzenie akcji ratowniczych podczas pożarów oraz likwidacji miejscowych zagrożeń oraz planowanie i organizowanie szkoleń na potrzeby komendy miejskiej i Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego na terenie miasta i powiatu.

24 lutego dotychczasowego komendant PSP w Zambrowie starszy brygadier Krzysztof Konicki oficjalnie przeszedł na emeryturę. Zambrowską jednostką dowodził przez ostatni rok.

Tylko dobre informacje

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe