Co ciekawego na Nowogrodzkiej 7A? [FOTO]

  • 22.03.2022, 10:41
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Co ciekawego na Nowogrodzkiej 7A? [FOTO]
W dniu 9 marca seniorzy z Klubu Seniora obchodzili połączone uroczystości: Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. W sali klubowej zebrało się około 100 osób. Na początku wystąpił zespół Maryna, z godzinnym programem artystycznym, przygotowanym na tę okoliczność. Składały się na niego życzenia, piosenki, wiersze, skecz, scenki rodzajowe i piosenki z elementami choreograficznymi. Wszystko pełne humoru i w wesołym nastroju. Zespół Maryna wspaniale go zrealizował.

Program był podzielony na trzy części. Na wstępie były piosenki popularne dedykowane wszystkim obecnym. Następnie panowie przygotowali dla pań program „Wszystko dla Kobiet”. Była to składanka życzeń, piosenek i wierszy związanych z Dniem Kobiet. Nie zabrakło piosenki śpiewanej co roku „Za zdrowie Pań” i piosenki „Dziewczyny, które mam na myśli”. Widownia wyraźnie się rozbawiła na widok Stanisława tańczącego z najlepszą klubową tancerką, czyli lalką. Para miała połączone buty i jak tancerz się poruszał, to samo robiła  jego partnerka. Był to premierowy punkt programu. Na sali z każdą chwilą było coraz weselej i wybuchały salwy śmiechu.

Z kolei panie przedstawiły dedykowany panom, równie wesoły i pełen humoru występ pt.” Dzień Mężczyzn na wesoło”. Były wesołe życzenia, humorystyczne wiersze i śmieszna choreografia piosenek. Program przedstawiony przez panie również rozbawił zebranych. Widownia reagowała śmiechem i biła brawo.

Członkowie zespołu Maryna okazali się, zresztą nie po raz pierwszy, doskonałymi aktorami, nie zdającymi sobie sprawy ze swoich ukrytych  talentów i drzemiących możliwości. Oczywiście sukcesy odnosi się dzięki systematycznej pracy i dyscyplinie jaka musi być w zespole, by osiągać coraz większy poziom artystyczny. „Na luzie”, jak to się niektórym wydaje, nie osiąga się oczekiwanych wyników. Podsumowując; występ udany, widownia  zadowolona a członkowie zespołu usatysfakcjonowani.

Wszyscy obecni otrzymali, bardzo pomysłowo wykonane, kwiaty robione na zajęciach plastycznych przez seniorów, którzy realizują się w rękodzielnictwie i  sprawia im to radość.

Następnie przy kawusi, herbatce i słodkościach spędziliśmy resztę spotkania. Były różne rodzaje pysznych ciast upieczonych przez grupę seniorów, którzy także spełniają się w tym co robią. Z satysfakcją patrzyli jak zebrani zajadali się ich wypiekami.

Z każdą chwilą było coraz sympatyczniej. Na sali było gwarno i wesoło. Seniorzy zadowoleni i rozbawieni wracali do domów.

Jesień życia może i powinna być aktywna i radosna. Nasi seniorzy są tego przykładem.

 

Danuta Waśko

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe