Integracja pokoleń w Klubie Seniora [FOTO]

  • 07.04.2022, 11:02 (aktualizacja 07.04.2022, 11:18)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Integracja pokoleń w Klubie Seniora [FOTO]
Niedawno Klub Seniora odwiedziła młodzież, podopieczni Hufca Pracy w Łomży, kształcący się w Szkołach Branżowych I Stopnia w naszym mieście., wraz z komendant Anną Dziemiańczuk i wychowawcami: Marzeną Pachucką i Natalią Gniazdowską. Młodzież złożyła seniorom życzenia świąteczne i wręczyła własnoręcznie wykonane na zajęciach upominki. Zespół Maryna w tym czasie miał próbę, więc nie obyło się bez zachęcenia młodych ludzi do wspólnego śpiewania.

To spotkanie było zwiastunem współpracy międzypokoleniowej między obiema placówkami. Będziemy pracować nad wspólnym programem uwzględniającym nasze oczekiwania, potrzeby i możliwości, stosować różne metody i formy pracy, ku zadowoleniu obu stron. My musimy dostosować się przede wszystkim czasowo do uczącej się młodzieży. Klub Seniora jest otwarty na tego rodzaju propozycje. Cieszy fakt, że zgłaszają się nowe placówki, by z nami współpracować.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, padły już pierwsze propozycje z obu stron, które będziemy rozpatrywać i realizować. Integracja międzypokoleniowa to wspaniała rzecz. Młodzi korzystają z doświadczenia seniorów, a seniorzy uczą się od młodzieży. Uczymy się przede wszystkim zrozumienia i tolerancji wobec drugiego człowieka. Pozytywna energia emanuje w obie strony. I o to chodzi. 

Danuta Waśko

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe