Wojsko sprzedaje broń. Możesz ją kupić! [ZDJĘCIA]

  • 12.04.2022, 07:13 (aktualizacja 12.04.2022, 17:10)
  • News4Media
Wojsko sprzedaje broń. Możesz ją kupić! [ZDJĘCIA] AMW
Chcesz mieć własną broń? Zgłoś się do Agencji Mienia Wojskowego, która wyprzedaje pistolety, karabiny i sprzęt artyleryjski. Sprawdź, jak ją kupić.

Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje broń i sprzęt artyleryjski. Oprócz broni palnej i sprzętu artyleryjskiego kupić można też czołgi, wozy, łodzie i samoloty.

Wcześniej ten sprzęt był na wyposażeniu wojska, policji i straży granicznej. Po wycofaniu go z użycia zgodnie z prawem trafił do magazynów AMW.

Sprzedaż broni i sprzętu wojskowego prowadzi Departament Gospodarki Mieniem Ruchomym AMW. Jak stać się nowym właścicielem karabinu, pistoletu albo pojazdu? Szczegóły na stronie: amw.com.pl Znajdziecie tam również sklep online Agencji Mienia Wojskowego.

 

 

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe