Gwiazdy światowej iluzji w Łomży 12 czerwca. Bilety w Telewizji Narew - [VIDEO]

  • 12.05.2022, 14:30 (aktualizacja 12.05.2022, 14:48)
  • Tylko dobre informacje
Gwiazdy światowej iluzji w Łomży 12 czerwca. Bilety w Telewizji Narew…
Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe Gwiazdy Światowej Iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. W związku z tym w 2015 roku powstał niesamowity projekt zatytułowany: Champions of Illusion. Jest to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata, prezentująca interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Artyści prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność.
Spektakl ten jest skierowany do całej rodziny i bez względu na wiek, każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!  Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność.
Bawią się wszyscy od lat 3 do 103!!!
Tym razem, w związku z Dniem Dziecka także łomżyńska publiczność będzie miała okazję zobaczyć to niesamowite show.
Nasze Gwiazdy pojawią się na scenie Sali Koncertowej Filharmonii Kameralnej (ul. Zawadzka 1) już 12 czerwca o godzinie 18.00
Bilety do nabycia w siedzibie TV Narew (Stary Rynek 13) - tel. 86 2167 444 oraz na portalu KupBilecik.pl 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe