Najpiękniejsze Ziemi Łomżyńskiej wybrane [VIDEO]

  • 13.05.2022, 19:09 (aktualizacja 13.05.2022, 19:10)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Najpiękniejsze Ziemi Łomżyńskiej wybrane [VIDEO]
To był wieczór pełen wzruszeń i radości. 31 pięknych finalistek Miss Ziemi Łomżyńskiej 2022 i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2022 w czwartkowy wieczór stanęło na scenie w Akademii Nauk Stosowanych w Łomży, by zawalczyć o tytuł najpiękniejszej. Korona Miss Ziemi Łomżyńskiej powędrowała do Magdaleny Story z Zambrowa. To 23-letnia studentka czwartego roku fizjoterapii i drugiego roku pedagogiki na Akademii Nauk Stosowanych w Łomży. Koronę Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2022 założyła natomiast 16-letnia Gabriela Filipkowska z Łomży. Gabriela jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Łomży.

1 Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2022 została Wiktoria Bajno z Kolna. Korona 2 Wicemiss powędrowała do 19 - letniej Małgorzata Kossendaj z miejscowości Skolity. 

1 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2022 została Karolina Kossakowska z Zambrowa, 2 Wicemiss - Oliwia Ogrodnik z Ostrowii Mazowieckiej. 

 

Tytuły komplementarne:

Miss Internetu Ziemi Łomżyńskiej 2022 - Karolina Ostrowska z Łomży. 

Miss Internetu Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2022 - Wiktoria Sobolewska z miejscowości Popowo. 

Miss Akademii Nauk Stosowanych w Łomży 2022 - Klaudia Śniadała z Ostrołęki. 

Miss Fundacji Anny Rytel 2022 - Dorota Kaliszewska z Łomży. 

Dzikie karty otrzymały: Aleksandra Bagińska, Barbara Stelmaszyńska, Natalia Siudakiewicz oraz Aleksandra Drobińska. 

Gratulujemy wszystkim Laureatkom i już dziś trzymamy kciuki za krajowe eliminacje do konkursów Miss Polski 2022 oraz Miss Polski Nastolatek 2022.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe