Skargi, pozdrowienia, zażalenia, czyli Noc Muzeów w Telewizji Narew. Dziękujemy, że byliście z nami [VIDEO]

  • 16.05.2022, 19:10
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Skargi, pozdrowienia, zażalenia, czyli Noc Muzeów w Telewizji Narew. Dziękujemy,…
Skargi, pozdrowienia, zażalenia. Z taką myślą przewodnią w łomżyńskiej odsłonie Nocy Muzeów oddaliśmy mikrofon i kamerę gościom, którzy odwiedzili naszą redakcję. Zażaleń raczej nie było. Skarg także. Płynęły za to pozdrowienia i ciepłe słowa w kierunku bliskich, przyjaciół i znajomych. Były dłuższe i krótsze rozmowy, przyglądanie się z bliska telewizyjnym włościom i dobra zabawa.

 

Seniorzy, nastolatki, rodzice, solowi wędrownicy, maluszki na rękach rodziców i stateczni uczniowie. W łomżyńską Noc Muzeów redakcję Telewizji Narew odwiedziło kilkudziesięciu  najmilszych gości. Tej nocy odkryliśmy także kilka wyjątkowych talentów. Młodzi adepci sztuki dziennikarskiej niezwykle chętnie wcielali się w rolę redaktorów stawiając w ogniu pytań prawdziwie błyszczące gwiazdy. 

Część z gości postanowiła także skorzystać z naszego zaproszenia do Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej „Domek Pastora” na projekcję filmu „Łukasiewicz – nafciarz romantyk”, opowiadającego o życiu i działalności Ignacego Łukasiewicza. Opowieść obejmuje lata 1848-1870,  od momentu rozpoczęcia przez Łukasiewicza we Lwowie pracy farmaceuty do uruchomienia rafinerii w Chorkówce. Producentem filmu jest Bogdan Miszczak z lokalnej telewizji w Krośnie, scenariusz napisał Łukasz Walczak, za reżyserię odpowiada zaś Maciej Wójcik. Zdjęcia to efekt pracy Mariusza Konopki z Horyzont Studio. 

Dziękujemy wszystkim miłym gościom, którzy w Noc Muzeów odwiedzili naszą redakcję.  To były  wyjątkowe godziny. Do zobaczenia za rok! 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ania
Ania 19.05.2022, 13:26
Fajnie, SUPER

Pozostałe