Kolno. Nowa lokalizacja biura poselskiego wiceministra rolnictwa i rozwoju wsi Lecha Antoniego Kołakowskiego - [VIDEO] 

  • 23.05.2022, 19:39 (aktualizacja 23.05.2022, 20:05)
  • Tylko dobre informacje
Kolno. Nowa lokalizacja biura poselskiego wiceministra rolnictwa i rozwoju…
Wojska Polskiego 31 w Kolnie. To nowy adres biura poselskiego Lecha Antoniego Kołakowskiego. Poseł już 10 lat temu otworzył swoje biuro w tym mieście. Teraz ma ono nową lokalizację i mieści się w sąsiedztwie Komendy Miejskiej Policji w Kolnie.

W uroczystym otwarciu biura udział wzięli przedstawiciele lokalnych samorządów, mieszkańcy miasta, powiatu kolneńskiego oraz instytucji działających na rzecz rolnictwa. Spotkanie rozpoczęło się od poświęcenia pomieszczeń, którego dokonał dziekan kolneński ks. kan. Stanisław Uradziński. Proboszcz parafii pw. Św. Anny w Kolnie mówił, że będzie to miejsce nie tylko spotkań, ale z pewnością będzie służyło możliwości wysłuchania problemów i pomocy.

Poseł Lech Antoni Kołakowski zaprasza do swojego Biura w poniedziałki i piątki w godzinach od 9:00 do 13:00.

- Biuro poselskie jest potrzebne, często może być tą instancją, nie chciałbym mówić jedyną, ale do której można się zwrócić – mówił podczas uroczystości wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi, poseł na sejm RP Lech Antoni Kołakowski. - Ja, jak i inni parlamentarzyści, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom, interweniują, jak również składają interpelacje w sprawach indywidualnych czy zbiorowych. Jest potrzeba funkcjonowania dobrych biur poselskich – dodał wiceminister Lech Antoni  Kołakowski.

Sprawy, z którymi zwracają się do posła mieszkańcy Ziemi Łomżyńskiej dotyczą różnych aspektów życia codziennego.

- Często są to sprawy indywidualne, są to przewlekłości procedur administracyjnych, przyspieszenia terminów, jak również pomoc w konkretnych sprawach, w których na przykład mieszkańcy nie potrafią sobie poradzić z zawiłością przepisów i interpretacji prawnych. Są udzielane porady prawne – mówił Lech Antoni Kołakowski.

Nowe biuro poselskie znajduje się również w bliskim sąsiedztwie Urzędu Miasta Kolno.

- Po raz drugi otwieramy biuro poselskie w naszym mieście. Pierwsze było poselskie teraz jest ministra - mówił z zadowoleniem Mariusz Żukowski, przewodniczący Rady Miasta w Kolnie. - Cieszymy się, to dobra wiadomość dla mieszkańców Kolna, jak i powiatu kolneńskiego – dodał przewodniczący.

Biura ministerialnego w Kolnie jeszcze nie było

Podczas spotkania wielokrotnie nawiązywano do tradycji rolniczych na terenie powiatu kolneńskiego oraz wparcia jakiego zawsze udzielał rolnikom poseł Lech Antoni Kołakowski, a obecnie wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe