Letnie sesje dla rodzin w Jaśminowych Momentach. Zachowaj wyjątkowe momenty w kadrach

  • 24.05.2022, 09:20 (aktualizacja 24.05.2022, 09:27)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Letnie sesje dla rodzin w Jaśminowych Momentach. Zachowaj wyjątkowe momenty… Na zdjęciu Jaśminowa rodzina. Dajana Dziubińska z mężem i córeczkami.
Wielkimi krokami zbliżają się upragnione przez dzieci, młodzież, a także dorosłych wakacje. Wyjątkowy czas, w którym słońce dodaje mnóstwa energii, a przygody mnożą się jedna przez drugą. Lato to idealny czas na rodzinną sesję fotograficzną w plenerze lub studiu. Większość osób o tej porze roku ma więcej czasu dla rodziny. Warto zatem wykorzystać zarówno lepsze samopoczucie, piękną opaleniznę, jak i oddech od codziennych zawodowych spraw i zarezerwować swój wymarzony termin na sesję zdjęciową. Sesja może być również bardzo osobistym, pięknym prezentem, którym bliską osobę warto obdarować podczas różnych okazji. Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca, urodziny lub z okazji zakończenie roku szkolnego dziecka…

Wspomnienia z radośnie spędzonego dnia na planie zdjęciowym będą bezcenną pamiątką w postaci wywołanych na jedwabnym papierze zdjęć.

- Dzięki indywidualnemu podejściu tworzę zdjęcia w oryginalnym stylu. Nie bez przyczyny tak brzmi motto mojego studia, ponieważ do każdej sesji podchodzę z wielkim zaangażowaniem – mówi Małgorzata Modzelewska-Charmas, Jaśminowe Momenty Fotografia - Studio Fotografii Rodzinnej w Łomży.

Sesję poprzedza konsultacja telefoniczna. Służy ona dokładnemu poznaniu rodziny. Niezwykle ważne jest ustalenie preferencji co do kolorów, które członkowie rodziny lubią, a za którymi nie przepadają, jaki styl im najbardziej odpowiada, czy czarno-białe kadry to te, które chcieliby zobaczyć na swoich zdjęciach. Podczas takich konsultacji omawiana są także stylizacje i garderoba. Ustalany jest dogodny termin i godzina sesji. Młodsze dzieci mogą przynieść  na sesję ulubioną zabawkę, a starsze zaprezentować swoją pasję na przykład do muzyki czy sportu.

- W dniu wykonywania zdjęć najważniejsze jest dla mnie samopoczucie moich modeli. Bez odpowiedniej atmosfery na planie żadne zdjęcie nie będzie wyjątkowe. W Jaśminowych Momentach zawsze gra muzyka i jest bardzo wesoło. Śmiejemy się, a nawet tańczymy. Sesja to jaśminowe emocje, które są potem widoczne na fotografiach, których powstają setki – przyznaje Małgorzata Modzelewska-Charmas. 

I choć pięknych momentów zamkniętych w kadrach jest wiele, w studiu fotografii rodzinnej w Łomży - Jaśminowe Momenty z pomocą przychodzi asystowany wybór zdjęć.

- Co to oznacza? Zapraszam moich modeli na kolejne spotkanie i wspólnie przy kawie wybieramy zdjęcia powstałe podczas sesji. Służę radą i podpowiadam klientom, które zdjęcia warto wybrać – wyjaśnia Małgorzata Modzelewska-Charmas. 

Pozytywów sesji jest mnóstwo zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Sesja jest wielką przygodą i wspomnieniem. Dzieci przełamują barierę, pokonują nieznane i stają się bardziej odważne. Dzięki pozowaniu przed obiektywem zwiększa się ich poczucie własnej wartości - jest to wspaniałe doświadczenie, które przydaje się w życiu. Sesja rodzinna to przede wszystkim ciekawe spędzenie wspólnego czasu. 

- Każda sesja jest inna, ale każda wyjątkowa  - przekonuje Małgorzata Modzelewska-Charmas, Jaśminowe Momenty Fotografia - Studio Fotografii Rodzinnej w Łomży. 

A potwierdza to Dajana Dziubińska, która wraz ze swoją rodziną była na sesji w Studiu Fotografii Rodzinnej w Łomży - Jaśminowych Momentach. 

- Bardzo polecam Małgorzatę. Jest to przemiła, cudowna kobieta, która zna się na swoim fachu. Jest po prostu profesjonalistką. Uważam, że taka sesja rodzinna jest najlepszą pamiątką na całe życie, tym bardziej, że dzieci tak szybko rosną. Na dodatek taką sesję można wykupić jako voucher. Niedługo Dzień Matki, myślę, że niejedna mama byłaby szczęśliwa z takiego prezentu. Polecam z całego serca – dzieli się doświadczeniem z sesji w Jaśminowych Momentach  Dajana Dziubińska.

A wyjątkowe momenty zachowane w kadrach można zobaczyć w mediach społecznościowych. Jaśminowe Momenty Fotografia - Studio Fotografii Rodzinnej w Łomży znaleźć można na Facebooku: jasminowemomenty oraz Instagramie: jasminowe_momenty. 

Zachowaj wyjątkowe momenty w kadrach i już dziś zaplanuj sesję w Jaśminowych Momentach.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe