Wyłoniono zwycięzców konkursu „Projekt z ZUS". Podlaskie na podium w kategorii FILM - [VIDEO]

  • 13.06.2022, 15:06 (aktualizacja 13.06.2022, 17:30)
  • Tylko dobre informacje
Wyłoniono zwycięzców konkursu „Projekt z ZUS". Podlaskie na podium w kategorii…
Zakład Ubezpieczeń Społecznych ogłosił wyniki konkursu „Projekt z ZUS”. Najlepszymi w województwie podlaskim okazali się uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radziłowie. Ich „Opowieść zusowska” zdobyła trzecie miejsce w kategorii FILM.

W tegorocznej edycji konkursu „Projekt z ZUS” wzięło udział kilkuset uczniów szkół podstawowych z całej Polski. Zadaniem uczestników było przygotowanie filmu, plakatu lub komiksu, który miał wyjaśnić, dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne.

 

Spośród ponad tysiąca nadesłanych prac Komisja wyłoniła zwycięzców. Obrady były burzliwe, a decyzja o wybraniu tych najlepszych niełatwa. Do etapu centralnego zakwalifikowało się 41 prac. Wszystkie dzieła były pomysłowe, wyjątkowe, wykonane różnymi technikami – informuje Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

 

W tym roku szkolnym młodzież z naszego regionu zajęła trzecie miejsce na podium  w kategorii FILM. To uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radziłowie (Julia Grzymkowska, Anita Scech, Filip Milewski, Mateusz Rogowski, Ernest Mogielnicki), którzy wykorzystując swoją kreatywność, w bardzo obrazowy sposób przedstawili sens ubezpieczeń społecznych. Nagrodzony film można obejrzeć tutaj:

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe