Otwarte zawody Crossfit "Be Your Own Hero vol.4" - [FOTO]

  • 13.06.2022, 20:25 (aktualizacja 13.06.2022, 20:33)
  • Tylko dobre informacje
Otwarte zawody Crossfit "Be Your Own Hero vol.4" - [FOTO] CF Akademii Sportu Medyk
W minioną sobotę 11 czerwca w Akademii Sportu Medyk odbyły się czwarte otwarte zawody Crossfit "Be Your Own Hero vol.4". W rywalizacji brali udział zawodnicy z Łomży, Ełku, Ostrowi Mazowieckiej i z miejscowości Lelis, którzy mieli do wykonania pięć treningów sprawdzających poziom przygotowanie fizycznego.

 

Wśród mężczyzn najlepiej zaprezentowali się Paweł Koszykowski, na drugiej lokacie uplasował się Paweł Remiszewski, a na trzeciej Adam Włodkowski. Wszyscy medaliści  reprezentują łomżyński klub CF Akademii Sportu Medyk. 

Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Angelika Ostrowska z Lelisa, na drugim miejscu podium stanęła  Beata Obrycka, a trzecie miejsce przypadło Magdalenie Lewandowskiej obie z Akademia Sportu Medyk.

Zawody zostały zorganizowane dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego. Sponsorem imprezy była Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica

Tylko dobre informacje

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe