Jak sfinasować swój biznes? Sprawdź podczas kolejnego Śniadania Biznesowego

  • 17.06.2022, 10:02 (aktualizacja 17.06.2022, 10:30)
  • Tylko dobre informacje
Jak sfinasować swój biznes? Sprawdź podczas kolejnego Śniadania Biznesowego Biznes na obcasach, czyli śniadanie biznesowe w Dniu Kobiet
Polecamy śniadanie biznesowe, które odbędzie się 23 czerwca 2022 r. w Hali Kultury w Łomży (Pl. Stary Rynek 6) o godz. 9.00. Gościem specjalnym spotkania poświęconego finansowaniu biznesu będzie Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Dariusz Budrowski. Ofertę Funduszy Europejskich w zakresie programów wdrażanych przez PARP – przedstawi Aneta Zielińska-Sroka, Zastępca Dyrektora Departamentu Komunikacji i Marketingu, PARP.

 

Podczas spotkania będzie możliwość indywidualnych rozmów z Prezesem PARP. Partnerem merytorycznym spotkania jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich przedsiębiorców. 

Na śniadanie można się zgłosić telefonicznie pod nr telefonu 86 215 68 52, mailowo: [email protected] lub poprzez stronę wydarzenia

 

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe