Akademia Nauk Stosowanych w Łomży na podium w rankingu Perspektyw 2022

  • 22.06.2022, 14:17 (aktualizacja 22.06.2022, 14:19)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Akademia Nauk Stosowanych w Łomży na podium w rankingu Perspektyw 2022… ANS w Łomży
Akademia Nauk Stosowanych w Łomży zajęła drugie miejsce w rankingu miesięcznika „Perspektywy” wśród Publicznych Szkół Zawodowych. To najlepszy wynik w historii ANSŁ, który świadczy o ciągłym wzroście jakości kształcenia oraz prestiżu jaki wypracowała przez osiemnaście lat.

Wysoki wskaźnik uczelnia otrzymała za ekonomiczne losy absolwentów, który świadczy o dobrej sytuacji absolwentów na rynku pracy. Dobrze wypadła także we wskaźnikach dotyczących prowadzonych kierunków studiów oraz nasycenia kadry osobami o najwyższych kwalifikacjach. Pierwsze miejsce zajęła Akademia Bialska Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, ex aequo z ANSŁ drugie miejsce zajęła Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie.

Ranking „Perspektywy” posiada międzynarodowy certyfikat jakości „IREG Approved” i został opublikowany po raz 23. Metodologia badań opracowywana jest przez kapitułę pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera, b. prezesa Polskiej Akademii Nauk.

Akademia Nauk Stosowanych w Łomży oferuje kandydatom szesnaście kierunków kształcenia na trzech wydziałach. Od nowego roku akademickiego można aplikować na dwa nowe kierunki: bezpieczeństwo i certyfikacja żywności oraz mechatronika.


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe