Oficjalne otwarcie oddziału obserwcyjno zakaźnego w grajewskim szpitalu - [VIDEO]

  • 01.07.2022, 15:59 (aktualizacja 01.07.2022, 16:39)
  • Tylko dobre informacje z województwa
Oficjalne otwarcie oddziału obserwcyjno zakaźnego w grajewskim szpitalu…
Nowy oddział obserwacyjno – zakaźny w Szpitalu w Grajewie przyjmuje pacjentów już od marca 2021 roku, jednak ze względu na pandemię koronawirusa oficjalne otwarcie odbyło się 1 lipca bieżącego roku.

Zakończenie, oddanie do użytku i w końcu oficjalne otwarcie tej inwestycji było ukoronowanie, wielomiesięcznych wysiłków, ale przede wszystkim marzeń o nowym, spełniającym wszelkie standardy oddziale zakaźnym.

Stary oddział, który zbudowany był na bazie hotelu pracowniczego to już przeszłość. Teraz pacjenci mają nowe sale izolacyjne, monitoring i  windę, której tak bardzo brakowało.

Nowy oddział zakaźny to spełnienie oczekiwań personelu, ale również pacjentów, którzy mogą być leczeni w komfortowych warunkach z pełnym zapleczem medycznym.

Obecny oddział zakaźny na pewno poprawił komfort pacjentów i pozwala lepiej funkcjonować personelowi. Każda inwestycja jest ważna, a szczególnie ta w ochronę zdrowia.

Remont Oddziału Obserwacyjno - zakaźnego pochłonął aż 4,5 mln złotych. Był możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych.

Tylko dobre informacje z województwa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe