Spotkanie z PodróżoVaniem w Łomży

  • 04.07.2022, 08:30 (aktualizacja 04.07.2022, 08:40)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Spotkanie z PodróżoVaniem w Łomży
PodróżoVanie to kanał Kasi i Łukasza, którzy po 5 latach życia w Londynie zdecydowali się zrezygnować z wyścigu szczurów i podążać za marzeniami. W lutym 2018 roku kupili białego dostawczaka VW LT35 i własnymi siłami przerobili go na kampera. Przez trzy lata podróżowania nim po Europie odwiedzili 32 kraje. W 2021 roku wybudowali nowego campervana na bazie Fiata Ducato. Pokazali jak przerobić busa na kampera w serii filmików z budowy, a obecnie dzielą się swoim życiem w vanie i podróżami w coniedzielnych vlogach. Po kilku latach braku możliwości organizowania większych wydarzeń, tego lata wreszcie nadarza się okazja i Kasia i Łukasz chcą zaprosić na spotkanie z PodróżoVaniem! Przez cały lipiec będą krążyć po Polsce i zatrzymywać się w różnych miastach by móc spotkać się z osobami ciekawymi ich życia w vanie i podróżowania. Już 20 lipca (środa) zatrzymają się w Łomży. Podczas spotkania w Hali Kultury będzie wyjątkowa okazja poznania osób, które żyją ideą podróży. Współorganizatorem spotkania jest Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży. Start godzina 18:00.

- W planach spotkania jest krótka prelekcja o van life, wspólne zdjęcia, pogaduchy oraz możliwość kupienia naszych książek. Postaramy się mieć dla każdego czas i odpowiedzieć na miejscu na nurtujące Was pytania o życie w kamperze, podróże czy budowę vana – zapowiadają Kasia i Łukasz. - Mamy nadzieję, że do nas dołączycie i będziemy mogli się lepiej poznać osobiście – dodają podróżnicy.

Kasia i Łukasz napisali i wydali samodzielnie dwie książki o swoich podróżach i życiu w vanie. Pierwsza książka nazywa się "Wielki wóz" i jest to opowieść o marzeniach i nakazie do wymarszu, który usłyszeli ponad trzy lata temu. Opisują w niej początki van life - przygotowania do życia w vanie, budowę kampera oraz pierwsze pół roku podróży po Europie. Druga książka nosi tytuł ,,Droga” i jest to kontynuacja podróży - Kasia opisuje w niej przygody, przemyślenia i dzieli się emocjami jakie towarzyszyły im podczas podróży przez Hiszpanię, Portugalię, całe Bałkany, Włochy, a nawet Polskę. 

Kolejna książka została wydana przez ekipę Busem Przez Świat, która zaprosiła Kasię i Łukasza do współtworzenia bestsellerowego poradnika podróży samochodowych i van life'u. Książka już sprzedała się w prawie 10.000 egzemplarzach i zebrała masę pozytywnych opinii. Jest to kompendium wiedzy o podróżach w vanie, samochodzie czy innym środku transportu. Można dowiedzieć się z niej jak przygotować się na podróż, co spakować, jak wybudować vana, oraz znaleźć masę innych przydatnych informacji.
 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe