Nietrzeźwe "opiekowały się" małymi dzieci na plaży

  • 04.07.2022, 09:46
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Nietrzeźwe "opiekowały się" małymi dzieci na plaży
Nietrzeźwe kobiety "opiekowały się" małymi dzieci na plaży miejskiej w Łomży. Na pięcioro bawiących się samotnie nad wodą dzieci zwrócił uwagę ratownik, który czuwał nad bezpieczeństwem plażowiczów. Badania alkomatem wykazały, że 25-latka miała blisko promil alkoholu w organizmie, a jej o rok starsza znajoma - ponad pół promila. Teraz kobiety odpowiedzą przed sądem rodzinnym. Widzisz? Reaguj! Tylko dzięki zdecydowanej reakcji ratownika udało się uniknąć potencjalnego nieszczęścia.

Dyżurny łomżyńskiej Policji, otrzymał zgłoszenie, że na plaży miejskiej dwie kobiety awanturują się z ratownikiem wodnym. Gdy na kąpielisku zjawili się policjanci, okazało się, że ratownik czuwający nad bezpieczeństwem wypoczywających, zauważył gromadkę dzieci samotnie bawiących się nad wodą. Najmłodsze z nich wyglądało na około 2 lata. Kiedy zainteresował się losem pięciorga dzieci, podeszły do niego dwie kobiety. Oświadczyły, że mają wszystko pod kontrolą. Wtedy wyczuł od nich alkohol. Z relacji ratownika wynikało, że zwrócił im uwagę, że łączenie alkoholu z opieką nad dziećmi, a tym bardziej nad wodą jest nieodpowiedzialne. Kobiety jednak nie widziały problemu w swoim zachowaniu i mówiły, że wypiły tylko po piwie. Wtedy wywiązała się między nimi awantura. Policjanci ustalili, że 25-latka przyjechała na plażę z 3-letnim synem i 5-letnią córką. Natomiast 26-latka z synami w wieku 5 i 6 lat oraz 2-letnią córką. Badania alkomatem wykazały, że młodsza z nich miała blisko promil alkoholu w organizmie, a starsza - ponad pół promila. Dzieci zostały przekazane pod opiekę krewnych, a kobiety za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym. Dzięki czujności i zdecydowanej reakcji ratownika wodnego nie doszło do potencjalnej tragedii.

Woda i alkohol to nie jest dobre połączenie, szczególnie, kiedy należy opiekować się małymi dziećmi! Zróbmy wszystko, by nasze pociechy były bezpieczne!

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe