Dni Jedwabnego po raz siedemnasty - [VIDEO]

  • 04.07.2022, 12:07 (aktualizacja 04.07.2022, 15:14)
  • Tylko dobre informacje z województwa
Dni Jedwabnego po raz siedemnasty - [VIDEO] UMWP
W miniony weekend odbyły się Dni Jedwabnego. Impreza wróciła po dwóch latach nieobecności. Świętowanie mieszkańcy rozpoczęli mszą świętą, po której impreza nabrała bardziej rozrywkowy charakter, a tego w ostatnim czasie wszystkim brakowało.

W miniony weekend odbyły się Dni Jedwabnego, które wróciły po dwóch latach nieobecności. Świętowanie mieszkańcy rozpoczęli mszą świętą, następnie impreza nabrała bardziej rozrywkowy charakter, a tego w ostatnim czasie wszystkim brakowało.

Burmistrz  Adam Niebrzydowski mówi, że po przerwie spowodowanej korona wirusem brakuje mieszkańcom integrowania się i spędzania wspólnie czasu.

Święto Gminy Jedwabne odbyło się już po raz siedemnasty . Jak mówi wicemarszałek województwa podlaskiego Marek Olbryś : tutaj jest czas na rozwój, pracę, a także na rozrywkę i kulturę. Gmina prężnie się rozwija, dlatego jest co świętować.

Władze gminy przygotowały wiele atrakcji. Deszcz nie wystraszył mieszkańców i chętnie uczestniczyli w imprezie. Na Dni Jedwabnego przyjechali również mieszkańcy okolicznych miejscowości. Największym zainteresowaniem cieszyły się koncerty i występ głównej gwiazdy – Jacka Stachurskiego

To były na pewno dni pełne zabawy, wieczory z muzyką. Pomimo deszczu atmosfera była naprawdę gorąca, a frekwencja dopisała.

Tylko dobre informacje z województwa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe