Plenerowe kino na leżakach w Łomży

  • 04.07.2022, 16:18 (aktualizacja 04.07.2022, 16:22)
  • Tylko dobre informacje na wakacje
Plenerowe kino na leżakach w Łomży Miasto Łomża
Letnie kino plenerowe to ciekawa propozycja na ciepłe wieczory w Łomży. Jak informuje ratusz, cieszące się dużym zainteresowaniem seanse na świeżym powietrzu ruszają już 8 lipca i potrwają do końca wakacji. Dzięki różnorodnej tematyce coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy filmów akcji jak i wyciskających łzy dramatów. Tegoroczne kinowe lato w Łomży to aż osiem propozycji na udane piątkowe wieczory. Wśród nich inaugurujący wydarzenie film „Na Rauszu” z 2020 roku, traktujący o grupie nauczycieli pragnących w praktyce sprawdzić teorię o dobroczynnej, codziennej dawce alkoholu na wzmocnienie relacji interpersonalnych.  

 

 

Kino na leżakach„W labiryncie” to kryminalna opowieść o porwanej nastolatce, która po 15 latach zostaje odnaleziona z amnezją w tajemniczych okolicznościach. Z pomocą policyjnego profilera próbuje odzyskać pamięć o sobie i swoim oprawcy. Zaskakujący finał zadziwi niejednego widza.

Nakręcona w 2019 roku „Proxima” porusza temat dążenia człowieka do realizacji marzeń, kosztem dramatu rodziny. Film ukazuje dylemat astronautki Sary, przygotowującej się do lotu w kosmos z rozgrywającym wewnętrznie uczuciem pustki jaki niósłby za sobą lot, skutkujący pozostawieniem na ziemi ukochanej córeczki.

Dla łomżyńskich kinomanów nie lada gratką będzie bez wątpienia projekcja filmu „Jumanji: Następny poziom”, stanowiącego kontynuację kasowego obrazu „Jumanji: Przygoda w dżungli” z 2017 roku. Tym razem głównych bohaterów czeka wędrówka po pustynnych bezdrożach, zaśnieżonych łańcuchach górskich i w  leśnych ostępach. A wszystko okraszone dużą szczyptą humoru.

Do przestępczego półświatka trafimy zaś za sprawą anglo-amerykańskiego filmu „Baby Driver”, opowiadającego historię młodego chłopaka współpracującego z gangsterami. Efektowne pościgi, wybuchy, a także wartka akcja wraz z odpowiednio dobraną muzyką stanowić będzie ucztę nie tylko dla oczu, ale i dla uszu.

Ukojenie dla uszu przyniesie również amerykański dramat muzyczny „Whiplash”. Film opowiada historię początkującego muzyka, ćwiczącego i grającego pod okiem bezwzględnego i despotycznego profesora Fletchera. Interesująca fabuła wymagająca od widza zadania sobie pytania gdzie kończy się muzyka, a zaczyna autodestrukcja człowieka. A wszystko z dużą domieszką jazzu.

Za sprawą nagranego w 2018 roku filmu „Robin Hood: Początek” przeniesiemy się do średniowiecznej Anglii. Film jest jedną z najnowszych ekranizacji przygód słynnego banity z lasu Sherwood.

Jakże znajome będą perypetie Joanny, głównej bohaterki filmu „Moje wspaniałe życie”, walczącej z przeciwnościami dnia codziennego. Schorowana na Alzhaimera matka, niesforne nastoletnie dzieci i kochający mąż stanowią tylko część jej zagmatwanego życia. Joanna ma też swą ciemną stronę: romans, narkotyki i brak zahamowań. Przezabawna komedia wieńcząca cykl „kina na leżakach”.

Łomżyńskie kino plenerowe mające formę bezpłatnych seansów na wygodnych leżakach w tym roku przeniosło się do Parku im. Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma.   

Tylko dobre informacje na wakacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe