Absolwent "Wety" z indeksem SGGW [VIDEO]

  • 06.07.2022, 12:58 (aktualizacja 06.07.2022, 15:02)
  • Źródło: Grupa Medialna Narew
Absolwent "Wety" z indeksem SGGW [VIDEO]
Rafał Jastrzębski, absolwent Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży otrzymał indeks na warszawską uczelnię. Jest to nagroda w Konkursie im. dr nauk weterynaryjnych Jana Stypuły.

Historia Konkursu w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży rozpoczęła się 19 lat temu, kiedy to patronat naukowo- dydaktyczny nad szkołą objęła SGGW w Warszawie.  A mowa o Konkursie „Nagroda im. dr nauk weterynaryjnych Jana Stypuły, Senatora Ziemi Łomżyńskiej ”, w którym do zdobycia jest indeks uczelni 

 

 

 

Konkurs ma jasno określone zasady. Kandydat musi przede wszystkim uzyskać świadectwo ukończenia szkoły, a na nim oceny z chemii i biologii powinny być co najmniej dobre. Uczeń musi zdawać maturę z tych przedmiotów na poziomie rozszerzonym, wykazywać się wzorową postawą i być autorem jednej z prac konkursowych.

Nagrodą jest przyjęcie na I rok studiów Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, poza postępowaniem kwalifikacyjnym przewidzianym w rekrutacji, jednego absolwenta klasy weterynaryjnej.

Jak mówi motto łomżyńskiej Wety :  „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia”. Tak jest w przypadku Rafała Jastrzębskiego, który otrzymał indeks SGGW w tegorocznej edycji Konkursu.

Opiekunem zwycięzcy i wsparciem w przygotowaniu był nauczyciel Piotr Mieczkowski, lekarz weterynarii

Rafałowi gratulujemy i życzymy powodzenia w czasie studiowania.

Źródło: Grupa Medialna Narew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe