Blisko 250 tysięcy złotych dla łomżyńskiej filharmonii

  • 07.07.2022, 11:35
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Blisko 250 tysięcy złotych dla łomżyńskiej filharmonii
Blisko 250 tysięcy złotych unijnego dofinansowania otrzymała Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży z ministerialnego projektu "Kultura bez barier". Grant pozwoli na dostosowanie obiektu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Jak informuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, instytucje kultury zostały wyłonione w drodze konkursu na podstawie zgłoszonych wniosków. Otrzymane dotacje wykorzystają do pilotażowego wdrożenia opracowanego w ramach projektu modelu zapewniania dostępności zasobów i oferty instytucji kultury dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym z niepełnosprawnościami.

Łomżyńska instytucja znalazła się w gronie 111 dofinansowanych placówek z całego kraju, w tym trzech innych z województwa podlaskiego. Środki trafią na realizację projektu "Filharmonia dostępna".


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe