Mieszkańcy Gminy Miastkowo zaniepokojeni sposobem utylizacji śmieci.

  • 19.07.2022, 15:16 (aktualizacja 20.07.2022, 07:58)
  • www.narew.info| polub nas na facebooku
Mieszkańcy Gminy Miastkowo zaniepokojeni sposobem utylizacji śmieci.
Mieszkańcy Gminy Miastkowo od dłuższego czasu obserwują, w jaki sposób wójt gminy Kazimierz Górski wraz z przewodniczącym rady "dbają" o swoje środowisko i są wyraźnie zaniepokojeni sposobem utylizacji śmieci.

Do naszej Redakcji wpłynęło pismo z prośbą o zainteresowanie się tematem śmieci w Gminie Miastkowo. Według informacji zawartych w liście od mieszkańców Wójt Gminy wraz z Przewodniczącym Rady mieliby wywozić odpady do lokalnego wyrobiska, na działkę o nr 484 w miejscowości Tarnowo i na polecenie Wójta przysypywać żwirem, używając do tego gminnej koparki, a następnie plantować teren. 

Mieszkańcy pytają dlaczego mają dbać o środowisko, podwórka, segregując odpady i ponosić dodatkowe koszty, jeżeli nie robią tego lokalne władze? Z dostarczonych nam informacji wynika, iż zakopane są tam różne beczki, zbiorniki po paliwie, a to na pewno nie będzie obojętne dla gleby oraz wód. 

Na prośbę mieszkańców zbadamy temat głębiej i poznamy opinię każdej ze stron.

Poniżej zamieszczamy nadesłany do redakcji list wraz ze zdjęciami.

www.narew.info| polub nas na facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tarnowiak
Tarnowiak 26.07.2022, 23:48
W końcu ktoś się za to zabrał. Brawo.
Ja
Ja 26.07.2022, 21:52
Brawo dla wojta z ramienia PISu. Ty to jestes porządna firma.

Pozostałe