VII Triathlon MOSiR Łomża już w najbliższą niedzielę 31 lipca!

  • 26.07.2022, 15:11 (aktualizacja 26.07.2022, 15:16)
  • Źródło: MOSiR Łomża
VII Triathlon MOSiR Łomża już w najbliższą niedzielę 31 lipca! MOSiR Łomża
Już w najbliższą niedzielę 31 lipca na łomżyńskich bulwarach zobaczymy uczestników VII edycji Triathlon MOSiR Łomża! Zawodnicy w drodze do mety będą mieli do pokonania odcinek 1200m w Rzece Narew, 15km na rowerze oraz 3km bieg. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu pt. "Łomża - Miasto, w którym żyję i pracuję" finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 - Program Rozwój Lokalny. Serdecznie zapraszamy do kibicowania zawodnikom z różnych regionów Polski!

Zawody rozpoczną się na Plaży Miejskiej, skąd o godzinie 12:00 zawodnicy wyruszą w kierunku nadnarwiańskich bulwarów przy łomżyńskim Porcie Rzecznym.

 

Pierwszą przeszkodą na drodze do sukcesu startujących zawodników będzie pływanie stylem dowolnym 1,2km. Kolejny etap to rower. Całkowity dystans jaki należy pokonać w rejonie przystani u zbiegu bulwarów i wjazdu do Hospicjum to 15 km, które rozbito na 3 okrążenia. Ostatnim etapem jest 3 km bieg, którego start zostanie ulokowany bezpośrednio na bulwarach, skąd zawodnicy kierować się będą przez ul. Rybaki do ul. Żydowskiej.

Meta również znajdować się będzie na terenie bulwarów.

 

Nad prawidłowym pomiarem czasu, będzie czuwać firma Tritime która od wielu lat oferuje profesjonalny, elektroniczny pomiar czasu z wyodrębnieniem międzyczasów poszczególnych konkurencji.

 

Zwycięzcy w klasyfikacji generalnej mężczyzn i kobiet, którzy zajmą miejsca I-III oraz najmłodszy i najstarszy zawodnik, a także najlepsza Łomżynianka i Łomżyniak otrzymają nagrody i puchary, natomiast każdy z uczestników, który ukończy wyścig otrzyma pamiątkowy medal.

 

Na czas Triathlonu w godzinach 11.30-14.00 z racji bezpieczeństwa oraz chęci umożliwienia jak najlepszych warunków do rywalizacji, cała szerokość jezdni ul. Rybaki i Sikorskiego na odcinku od Zdrojowej do Włościańskiej w Piątnicy zostanie wyłączona z ruchu. Zwracamy się z prośbą o nie parkowanie pojazdów przy wzdłuż tych ulic. Ze względu na koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki niedostępny będzie parking przy muszli koncertowej. Zachęcamy do parkowania aut na parkingach przy ul. Zjazd obok Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego i boiska MOSiR oraz do korzystania z komunikacji miejskiej.

 

PROGRAM

9.30-11.00

Biuro Zawodów- pobranie pakietów startowych

11.15

odprawa zawodników- zbiórka przy scenie

11.30

wyjazd zawodników na miejsce startu- autokar MPK

12.00

rozpoczęcie rywalizacji- start plaża miejska

13.30-14.00

wręczenie nagród- scena

 

Serdecznie zapraszamy do kibicowania zawodnikom!

Źródło: MOSiR Łomża

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe