czwartek, 28 marca 2024 18:19

Zawodnicy z różnych stron Polski zmagali się w VII Triathlonie MOSiR Łomża

Start VII Triathlonu MOSiR Łomża rozpoczął się w niedzielę 31 lipca punktualnie o godzinie 12.00 na plaży, natomiast finisz miał miejsce na bulwarach przy Porcie Rzecznym. Zawodnicy w drodze do mety mieli do pokonania odcinek 1200m w Rzece Narew, 15km na rowerze oraz 3km bieg.

Deszczowa pogoda nie zepsuła humoru sportowców, którzy podkreślali urok łomżyńskich bulwarów i możliwości wykorzystania ich dla sportu i rekreacji. Punktualnie o 12.00 na sygnał startu 42. zawodników i zawodniczek ruszyło sprawdzić swoją wytrzymałość fizyczną i siłę charakteru. Wszyscy z sukcesem ukończyli zawody!

Zwycięzcą VII Triathlonu MOSiR Łomża został Jakubowski Tomasz z Augustowa, który na mecie stanął jako pierwszy z czasem 50.47.