Ulica Północna w Piątnicy oficjalnie otwarta!! [VIDEO]

  • 03.08.2022, 11:51
  • www.narew.info| polub nas na facebooku
Ulica Północna w Piątnicy oficjalnie otwarta!! [VIDEO] Grupa Medialna Narew
Kolejna droga w Gminie Piątnica oficjalnie otwarta. Chodzi o ulicę Północną, która wyremontowana i oddana do użytku była już w zeszłym roku, ale niestety przez pandemię przecięcie symbolicznej wstęgi musiało poczekać.

W ramach inwestycji zrealizowano odcinek drogi o długości 301 metrów nawierzchni z kostki brukowej. Po obydwu stronach powstały szerokie na 2 metry chodniki, zrealizowano budowę kanału deszczowego, przebudowano sieć energetyczną i telekomunikacyjną oraz oświetlenie drogowe

 

 

 

Oddany odcinek drogi ma przede wszystkim służyć mieszkańcom. Poprawi się również bezpieczeństwo  korzystających z tego odcinka mieszkańców gminy Piątnica, ale nie tylko, ponieważ przyjeżdża tutaj wielu turystów.

Każda inwestycja drogowa cieszy i jest dużym ułatwieniem dla funkcjonowania miasta, dla osób, które korzystają na co dzień i mieszkają przy drodze.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła 955 888,90 zł, w tym dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych wyniosło 395 243,88 zł.

Gmina Piątnica prężnie się rozwija i nie zwalnia tempa. Wójt Artur Wierzbowski wspomniał o kolejnych inwestycjach.

Wspieranie nawet tych małych samorządów jest ważne. Dzięki temu nasz kraj się stale rozwija nie tylko na obszarach dużych miast, ale także na obszarach wiejskich.

www.narew.info| polub nas na facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe