Łomża pobiegnie charytatywnie z PKO

  • 03.08.2022, 08:24
Łomża pobiegnie charytatywnie z PKO
Do Łomży wraca PKO Bieg Charytatywny. Rywalizacja odbędzie się 24 września 2022 roku, a zapisy ruszą już 24 sierpnia. Ostatni raz wydarzenie gościło w Łomży w 2018 roku.

PKO Bieg Charytatywny polega na pokonaniu przez pięcioosobowe zespoły jak największej liczby okrążeń bieżni w przeciągu jednej godziny. Aktywność biegaczy jest przeliczana na złotówki, a uzyskaną w ten sposób kwotę Fundacja PKO Banku Polskiego przekazuje na posiłki dla najmłodszych. Wiadomo już, że w tym roku, oprócz Łomży, rywalizacja będzie toczyła się także w Biłgoraju, Ostródzie, Rypinie, Sieradzu, Stalowej Woli, Sochaczewie i  Zakopanem.

W 2018 roku w Łomży wystartowało 70 pięcioosobowych zespołów, które pokonały łącznie 2753 okrążenia bieżni, co dało naszemu miastu wysokie drugie miejsce w całym kraju. Impreza w grodzie nad Narwią odbyła się także w 2015 i 2016 roku. Za pierwszym razem uczestnicy przebiegli ponad 2 tysiące okrążeń, za drugim było ich już ponad 2,5 tys. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już 24 września.

Więcej informacji o samej imprezie będzie dostępnych w momencie rozpoczęcia zapisów do udziału w biegu.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe