Nowy dron dla Ochotniczej Straży Pożarnej "Grupa Ratownicza Nadzieja". Pomoże w poszukiwaniach

  • 03.08.2022, 14:23
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Nowy dron dla Ochotniczej Straży Pożarnej "Grupa Ratownicza Nadzieja".…
Dotację celową w wysokości 20 tys. zł na zakup drona otrzyma Ochotnicza Straż Pożarna "Grupa Ratownicza Nadzieja". Środki pochodzą z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, a beneficjentem jest Miasto Łomża.

Umowę między Województwem Podlaskim a Miastem Łomża o dofinansowanie zadania obejmującego zakup Drona DJI Matrice 300 wraz z osprzętem dla Ochotniczej Straży Pożarnej "Grupa Ratownicza Nadzieja" zawarto w dniu 27.07.2022 r.

Ochotnicza Straż Pożarna "Grupa Ratownicza Nadzieja" istnieje formalnie od roku 2017 i specjalizuje się w ratownictwie medycznym oraz poszukiwawczym. Obecnie służbę pełni tam 25 członków z czego połowa to doświadczeni ratownicy medyczni. Jednostka specjalizuje się w ratownictwie medycznym oraz poszukiwawczym. Pozyskane środki pozwolą na rozwinięcie i wykorzystanie pełnego potencjału OSP "GR Nadzieja".

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe