Zakład Karny w Czerwonym Borze i wakacyjna kontrabanda [FOTO]

  • 05.08.2022, 11:49 (aktualizacja 05.08.2022, 11:59)
Zakład Karny w Czerwonym Borze i wakacyjna kontrabanda [FOTO] Zakład Karny w Czerwonym Borze
Pomimo wakacyjnego chilloutu funkcjonariusze Zakładu Karnego w Czerwonym Borze zachowują 100% koncentracji w każdej minucie służby. W ciągu ostatnich kilku dni udało się udaremnić przemyt na teren zakładu przedmiotów i substancji zabronionych.

- W przesyłkach adresowanych do więźniów można natrafić na zaskakujące znaleziska. W trakcie kontroli urządzeniem prześwietlającym jedna z przesyłek wzbudziła podejrzenia funkcjonariusza. Po otwarciu przesyłki i bardziej szczegółowych oględzinach kontrolujący odnalazł przedmiot, który nie powinien się tam znaleźć. Z pozoru zwykły boombox krył w swoim wnętrzu telefon komórkowy. Osobom niewtajemniczonym śpieszymy donieść, że posiadanie telefonu komórkowego przez więźnia jest zabronione. Kolejny przykład to list. Ot zwykły list..., a w środku woreczek z tajemniczą zawartością. Po potraktowaniu białego proszku testerem narkotykowym sprawa staje się jasna. To narkotyki – mówi mjr Dariusz Śmiechowski, rzecznik prasowy dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze.

Pomimo wakacyjnego chilloutu funkcjonariusze Służby Więziennej zachowują 100% koncentracji w każdej minucie służby.

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe