10 mln dofinansowania dla gmin popegeerowskich. [VIDEO]

  • 10.08.2022, 13:28 (aktualizacja 10.08.2022, 14:41)
  • www.narew.info| polub nas na facebooku
10 mln dofinansowania dla gmin popegeerowskich. [VIDEO]
W Starym Bożejewie przy Szkole Podstawowej odbyła się konferencja prasowa dotycząca inwestycji z programu  rządowego Polskiego Ładu dla gmin popegeerowskich.

To  ponad 10 mln dofinansowania dla gmin w naszym regionie. I tak w powiecie łomżyńskim znaczna część środków popłynie na inwestycje drogowe.

Milion 960 tysięcy w trzecim rozdaniu  otrzymała gmina Wizna na kompleksową termomodernizację szkoły podstawowej w Starym Bożejewie.

 

Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych ma na celu zwiększenie skali inwestycji publicznych przez bezzwrotne dofinansowanie inwestycji realizowanych przez JST i ich związki. Program realizowany jest poprzez promesy inwestycyjne udzielane przez BGK.

Do przedstawicieli samorządów Powiatu Łomżyńskiego w Starym Bożejewie trafiły promesy w ramach III edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład.

 

www.narew.info| polub nas na facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe