DEBATA PREZYDENCKA - VIDEO

  • 26.11.2014, 14:10
  • Telewizja Narew
DEBATA PREZYDENCKA - VIDEO
Mariusz Chrzanowski i Mieczysław Czerniawski w debacie telewizyjnej przed drugą turą wyborów, które odbędą się 30 listopada
Mariusz Chrzanowski i Mieczysław Czerniawski w debacie telewizyjnej przed drugą turą wyborów, które odbędą się 30 listopada



Telewizja Narew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (112)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 28.11.2014, 23:18
Młodość to nie wszystko. Postawię na Czerniawskiego.
Gość
Gość 28.11.2014, 22:29
Mam obawy co do Pana Chrzanowskiego.W tych wyborach nie jestem zwolennikiem ani jednego ani drugiego. Obietnice wyborcze P. Chrzanowskiego są jak gruszki na wierzbie.Wybiorę mniejsze zło i zagłosuję na P. Czerniawskiego. Tylko młodzi nie wiedzą ,że mimo tak potępianej dawnej przynależności partyjnej ten człowiek dużo zrobił dla mojego miasta.
Gość
Gość 27.11.2014, 10:15
Oj, zrobił sobie Czerniawski kampanię negatywną. Biedak. Ludzie się śmieją i irytują jednocześnie. Niebieska plandeka, a na niej "najlepsza kadencja"" Ha, ha ... dla niego, jego żony i pana zięcia. To ostatnie jego podrygi. Agonia.
Gość
Gość 26.11.2014, 23:24
szkoda bo myslalem ze mlodzi dzadza rade, ale ziomeczek nie ma pojecia o czym mowi
Gość
Gość 26.11.2014, 21:32
Spójrzcie na Ełk, tam zaczął parę lat temu prezydenturę 28-letni chłopak. I co? Popchnął Ełk. Popatrzcie na Ostrołękę, tam od lat rządzi człowiek z PIS-u. I co? Popchnął Ostrołękę. A teraz popatrzcie na Łomżę. Stary, schorowany z wieloma ułomnościami i do tego skażony komunistycznymi naleściałościami. Obudźcie się, zastanówcie się. Tylko młody CHRZANOWSKI.
Gość
Gość 26.11.2014, 18:49
Tego Chrzanowskiego to się nawet słuchać nie da i on robi doktorat, to świadczy o poziomie szkolnictwa.
Gość
Gość 26.11.2014, 18:42
bez kredytów nic sie nie załatwi gdyby nie brał to nie mógłby wydać kasy z unii
Gość
Gość 26.11.2014, 18:39
Chrzanowski nawet sie nie przygotował do debaty to juz go dyskwalifikuje w moich oczach
Gość
Gość 26.11.2014, 14:53
Proponuję, żeby Pan Chrzanowski startował w wyborach w Białymstoku, skoro tu ma rodzinę.
Gość
Gość 26.11.2014, 11:44
Czerniawski przeszedł szereg szkoleń w czasach PZPR - głębokiej komuny - związanych z tym, aby dobrze wypaść przed kamerą, dobrze się ustawić do rozmówców, gdzie i jak patrzyć i kiedy się uśmiechać. Mowę gestów i ciała uczyli komunistycznych działaczy na okrągło. Jak widać ludzie, którzy tylko patrzą, a nie używają mózgu dają się na to złapać.
Gość
Gość 25.11.2014, 23:03
Chrzanowski masakra wypowiedzieć się nawet nie umie poprawnie a i te jego marzenia...
Krzysiek
Krzysiek 25.11.2014, 23:02
Fakt jest taki że jest to wybór między dżumą, a cholerą. Zgadzam się, że Chrzanowski niby wykształcony, a ułomny intelektualnie i te oczy wlepione w podłogę, gość nie jest szczery. No i liczyć nie potraf, a inwestorów to trzeba próbować ściągać z zewnątrz, obecni przedsiębiorcy już są i nie wydaje mi się, że jak im obniży się podatek to zaraz zatrudnią po 100 nowych osób. A jeśli chodzi o Mietka to miałem zamiar głosować na każdego innego, aby nie na niego, ale po dzisiejszej debacie chyba jednak zagłosuję na niego. Wiem że jest to stary wyga do obietnic i kręcenia. Wiem, że afery będą znowu, ale jedno jest pewne bez dróg i miejsc przeznaczonych dla inwestorów nikogo tu nie ściągniemy, myślę że jednak mniejsze zło będzie jak zostanie Czerniawski, a i zięć nie wyleci na pysk to i bezrobocie nie wzrośnie ;)
Gość
Gość 25.11.2014, 22:01
Czerniawski - w żadnym wypadku. Nie, nie możemy być miastem emerytów. Teraz słyszę, że 77-letni Józef Mioduszewski chce zostać starostą. Masakra!!! Teleekspress i TVN24 na okrągło będą trąbić o nalocie geriatryków na Łomżę. Pojawią się memy rodem z Mappet Show z sarkastycznymi i stetryczałymi staruszkami z balkonu. Wstyd na całą Polskę. LUDZIE RATUJCIE ŁOMŻĘ !!! BŁAGAM !!!
Gość
Gość 25.11.2014, 21:23
Czerniawski chce tylko doczekać 4 latek do emeryturki i zostawi na z ręką w nocniku!!!
Chrzanowski - sPISany na sukces!
Mewa
Mewa 25.11.2014, 19:00
Tylko Czerniawski, a nie śmieszny młokos, co ma zamiar rządzic przy pomocy doradcow, bo sam nie ma pojęcia, masakra
lalala
lalala 25.11.2014, 18:51
ratunku, tylko nie Chrzanowski, co on mowi, jak on sie zachowuje, on nie ma pojęcia ani o rządzeniu ani o gospodarowaniu,
Gość
Gość 25.11.2014, 13:25
Jak najbardziej Pan Mariusz Chrzanowski
Gość
Gość 25.11.2014, 12:45
O, i znowu usiedli do komputerów klakierzy Czerniawskiego. Co wam za to obiecał? Czy chociaż wam się to opłaca? A co będzie, jak przegra wybory, zresztą wszystko na to wskazuje.
gość2
gość2 25.11.2014, 12:21
Młodzieńczy zapał, nie poparty doświadczeniem może być wręcz niebezpieczny dla miasta. Pan Chrzanowski obiecuje b. dużo, tylko skąd na to wszystko wziąć fundusze. To nieodpowiedzialny populizm. Ktoś tu wcześniej zauważył, że pan Chrzanowski nie patrzy do kamery, czy w oczy rozmówcy, to typowe dla osoby nieszczerej i baaardzo niepewnej. Źle się to odbiera. Panie Czerniawski, dla mnie jest pan gwarantem stabilności i odpowiedzialności za los miasta. Przedstawia pan realistyczny obraz problemów i sposobów na ich rozwiązanie. Życzę panu powodzenia
Gość
Gość 25.11.2014, 11:20
szok nad szokami, zgadzam się z Tobą w pełni. Pan Chrzanowski jest jak nieopierzony ptak, brak mu podstawowej wiedzy ekonomicznej. Najbardziej mnie rozbawił mówiąc, że jak zabraknie pieniędzy z dywidendy spółek miejskich to SKĄDŚ je weźmie.

Ta debata pokazała tylko jakimi ogólnikami i frazesami wyborczymi posługuje się pan Chrzanowski. Brak mu argumentów merytorycznych, to czepia się drobiazgów. Osoba, która nie prowadziła żadnej firmy ani nie była przewodniczącym żadnej instytucji, posługująca się czystą teorią jest dla mnie niewiarygodna.

Sam jestem młody (33 lata), ale jestem praktykiem. To o czym mówi pan Chrzanowski to jakieś frazesy i banały, które nijak mają się do rzeczywistości.

Rozbawiło mnie też stwierdzenie, że pan Kaczyński kocha Łomżę i pomoże w jej rozwoju (czy jakoś tak). :)

Pozostałe