Narwiański Festiwal Przyrodniczy rozpoczęty !

  • 19.08.2022, 19:52 (aktualizacja 19.08.2022, 20:02)
  • Red
Narwiański Festiwal Przyrodniczy rozpoczęty !
W hali Kultury w Łomży rozpoczął się Narwiański Festiwal Przyrodniczy !

Przed nami bardzo atrakcyjny weekend w mieście. 

Już dziś o godzinie 18 w Hali Kultury rozpoczął się Narwiański Festiwal Przyrodniczy. 

Byliśmy uczestnikami wernisażu wystaw fotograficznych zawierających cyfrowo zrekonstruowane zdjęcia Włodzimierza Puchalskiego oraz wystawy zbiorowej "Narew - pół wieku po Puchalskim"

 

 

 

Następnie Goście, którzy odwiedzili Halę Kultury mogli uczestniczyć w spotkaniu autorskim z filmowcem. fotografikiem, autorem monografii "Puchalszczyzna" Janem Walencikiem. 

Piątkowe spotkanie zakończyło się przeglądem wybranych filmów przyrodniczych Włodzimierza Puchalskiego.

To jednak nie koniec Narwiańskiego Festiwalu Przyrodniczego. 

Na sobotę organizatorzy przygotowali projekcję filmów, spotkanie z Tomaszem Kłosowskim - dziennikarzem, fotografikiem i autorem licznych albumów o tematyce przyrodniczej. Wszystkie wydarzenia będą miały miejsce w Hali Kultury i ruszają o godzinie 17.

Lokalizacja wydarzeń w ramach Narwiańskiego Festiwalu Przyrodniczego zmienia się dopiero w Niedzielę. Zapraszamy do Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w Drozdowie. Tam od godziny 15 odbywać się będzie rpezentacja Adama Zbryta "Osobowości Zwierząt. następnie wybierzemy się na wycieczkę pryrodniczą w Dolinie Narwi, którą zakończy ognisko.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe