Karuzela biegów się kręci [FOTO]

Kolejne starty, tym razem w biegach ulicznych i terenowych, zaliczyli biegacze Klubu Sportowego Prefbet-Sonarol. Utrzymujący się w dobrej dyspozycji Mateusz Niemczyk z czasem 15 minut i 4 sekund wygrał Bieg Pocztowca w Gdańsku na dystansie 5km. Również zwycięstwem może poszczycić się Iwona Bernardelli, która do wygrania 7. Nocnego Półmaratonu Praskiego potrzebowała 1 godziny, 14 minut i 1 sekundy. Wynik Iwony dobrze wróży przed Maratonem Warszawskim, który już niebawem. Natomiast w Pile podczas 31 Międzynarodowego Półmaratonu Signify Piła Monika Nawrat w kategorii Open przybiegła na 7. miejscu z czasem 1godz 28 min. i 35 sekund. Monika ze względu na miejsce zatrudnienia biegła w kategorii służb mundurowych zajmując 2 lokatę, a w kategorii Policji była 1.

Bardzo dobrze zaprezentowała się też młodzież z trenerem Andrzejem Korytkowskim, którzy wystąpili w czołowych rolach w Giełczynie podczas Biegu z Butelką Mleka. Martyna Krawczyńska zwyciężyła na 10 km z bardzo dobrym wynikiem 40 minut i 27 sekund przybiegając tylko za 5. mężczyznami. Wiktoria Grabowska zajęła również pierwszą lokatę, ale na 5 km. W tym samym biegu Sierhej Lisniczenko był drugi. O niespodziankę postarał się 52 letni trener Andrzej Korytkowski, który po wieloletniej przerwie wrócił na trasy biegowe zajmując wysokie 4. miejsce z dobrym czasem 39 minut i 12 sekund.